21 Mart 2007 Çarşamba

Tayyip Erdoğan'dan Baykal'a Öcalan cevabı

AK Parti İl Teşkilatları Kadın ve Gençlik Kolları toplantısında konuşan Erdoğan, muhalefet yüklendi. Erdoğan'ın açıklamaları özetle şöyle:

Bu muhalefet anasıyla yavrusuyla Meclis'in çalışmasını engelliyor.

İktidarın bir çok konuda attığı adımlardan haberi bile yok. Tutuşturuyorlar ellerine kağıt... Yok böyle bir şey..

Benim hakkımda çok gizlilik damgası bulunan belgeyi Meclis'te arkadaşlarına dağıtıyor. Şecaat arz ederken sirkatin söylüyor. Madem çok gizli böyle bir belge nasıl senin eline geliyor. Benim içeride olduğum dönemde... Bir valinin iddiasıymış. Vali iddiada bulunmaz belge gösterir.

Açıklamayan şerefsizdir diye gazeteler manşet attı. Ama çıkıp açıklayamadılar. Açıklayamazlar çünkü işleri sadece çamur atmak.

Hiç bir şey yapamıyorlar çamur at izi kalsın mantığıyla bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Amas bu millet bunu kabul etmedi. Hepsini sandığa gömdü. Bu millet yalanlarınıza dolanlarınıza iltifat etmiyor. Ne demek ya duyum alındı. İspatlayamayacağın iddiayı ne diye ortaya atarsan. Anlayana ..... saz.. Bana bu çamuru atmakla bir yere varamazsınız. Ak Parti'nin onurlu duruşu büyük bir gurur vesilemiz..

Ben buradan Anamuhalefet partisi liderine yine sesleniyorum.. Bu yöntemlerle ucuz siyasetle bir yere varamazsınız. Bu yol yol değildir. Bu gidiş gidiş değildir. Gelin yola gelin. Demokratik ayıptan kurtulun... Milletten ders alanların akibetine uğramayın. Milletin terazisi asla yanlış tartmayacaktır. Bundan endişeniz olmasın. 4 yılda pek çok ilki gerçekleştirdik. Siyasetin seviyesini korumak için duruşumuzu koruyacağız.

Allah bu milletin rotasından şaştığımız adalet duygularımızı kaybettiğimiz günleri yaşatmasın. Allah bu milletin karşısına alnımız ak başımız dik çıkamayacağımız günleri yaşatmasın.

AK Parti yegane siyasi adrestir. Gün geldiğinde kimin sırtının yere geldiğini kimin elinin havaya kalktığı görülecektir. Gerçi şimdiye kadar yenilen pehlivanın güreşe doyduğu görülmemiştir.0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.