12 Temmuz 2007 Perşembe

Arınç'tan, 'bağıran çiftçiye' tepki

TBMM Başkanı Bülent Arınç, Manisa'da konuşma yaptığı sırada sözünü kesen bir çitçiyi azarladı.
Arınç, Sarıgöl ilçesine bağlı Bağlıca Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi hizmet binasının açılışında konuşurken Mehmet Boğa (70) "Çifçiyi öldürdünüz. Üzümün kilosu 40 Ykr'dan satıldı" diye bağırdı.

Boğa'ya sinirlenen Bülent Arınç, "Sağdan soldan laf atarsanız, hem kötü niyetli hem saygısız olursunuz. Söz alarak konuşabilirsiniz. Bir meclis başkanı konuşurken böyle terbiyesizlik olmaz" dedi.

Daha sonra Alaşehirliler'e seslenen Arınç, "23 Temmuz'da bizi unutursunuz" diyen çiftçi Yusuf Gençsoylu'ya da kızdı. Arınç, "Beğenirsin beğenmezsin. Kimsenin huzurunu kaçırma. Seni kim yolladı buraya terbiyesiz. Ben meclis başkanıyım. Bir insan konuşurken lafı kesilmez. İzin iste vereyim. Ben meclisi de böyle yönetiyorum. Baykal söz ister veririm. Ben siyasete başladığımda kısa donla gezenler şimdi laf atıyor" dedi.

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.