12 Temmuz 2007 Perşembe

Bayülgen'den Özlem Türköne'ye saygısızlık / video

Şovmen Okan Bayülgen, NTV'de ciddi bir program yapmaya kalkışınca eline yüzüne bulaştırdı. Önceki akşam ÖDP lideri Ufuk Uras'ın karşısında sus pus olan ve ne denli sınırlı bir birikimi olduğu ortaya çıkan Bayülgen, dün gece Ak Parti milletvekili adayı Özlem Türköne'yi canlı yayında seviyesiz bir üslupla aşağıladı.

İşte o saygısızlık anı:

part1


part2
NEDEN?

Bayülgen'in program esnasında kendisinden "Özlem" şeklinde bahsetmesinden rahatsız olan Türköne, sunucudan mümkünse kendisine adı ve soyasıyla hitap etmesini istedi. Bunun üzerine çılgına dönen Okan Bayülgen genç adaya demediğini bırakmadı. Türköne'ye ağzına geleni söyleyen Bayülgen, çıkışmalarına reklam arasında ve sonrasında da devam etti.

GENÇ ADAY NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Sadece kendisine adı ve soyadıyla hitap edilmesini istemesinden dolayı şovmen Bayülgen'in ego kirizine girmesine şahit olan Türkene olup bitene hiçbir anlam veremedi. Türköne'nin bütün kırılmışlığına rağmen stüdyoyu terketmeyişi dikkat çekti. Genç siyasetçinin programın geri kalan dakikalarında oldukça üzgün olduğu ve sorulan sorulara tutuk cevaplar verdiği görüldü.

ŞOVMEN SEÇİM PROGRAMI SUNARSA...

NTV'nin seçim sürecinde bir farklılığa imza atmak için Okan Bayülgen'e siyasi program sundurması, ciddi bir hata olarak değerlendirildi. NTV'yi arayan çok sayıda seyirci Bayülgen'i ve şovmene siyaset programı sunduran kanal yönetimini protesto etti.

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.