18 Temmuz 2007 Çarşamba

Bu gol Cimbom'u üzdü

Baptista`nın golü Aslan`ı vurdu
COPA America finalinde Brezilya’nın Arjantin karşısında kazandığı açılış golü, belki de Aslan’da Baptista defterinin kapanması anlamına gelecek. Uzun süredir Sambacı yıldızın peşinde koşan ve Real Madrid ile bonservis pazarlığı yapan Sarı-Kırmızılılar, Baptista’nın mükemmel golü sonrasında İspanyol ekibini indirim konusunda fazla köşeye sıkıştıramayacak. Çünkü, önümüzdeki sezon takımda görmek istemediği futbolcusunu gözden çıkarmak istemesine karşın, Real’in bu gelişme sonrasında 10 milyon Euro’da ısrarcı olacağı belirtiliyor.

Son bir hamle

Transfer atağını, yabancı bir forvet oyuncusu alıp noktalamayı planlayan ve teknik direktör Karl Heinz Feldkamp’ın da isteği doğrultusunda Baptista’ya yönelen Galatasaray’ın, Copa America maçlarını 3 golle tamamlayan Sambacı için son bir kez daha Real Madrid’in kapısını çalacağı ifade edildi. Ancak beklenen indirim gerçekleşmezse, yüksek maliyeti nedeniyle takım içinde dengeleri bozabilir gerekçesiyle bu sevdadan vazgeçilecek. Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, herşeye karşın futbolcu arayışlarının süreceğini söyledi..

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.