20 Temmuz 2007 Cuma

Erdoğan yalan reklama ne dedi

Başbakan Erdoğan CHP'nin gazetelere verdiği "yalanını da al git" reklamının bir iftiradan ibaret olduğunu söyledi.

Başbakan Erdoğan Kanal A televizyonunda katıldığı programda yalan reklamı değerlendirdi.

"Son haftaya girdik. CHP artık iyice dağıttı" diyen Erdoğan, Baykal'I ekiplerine hangi tür iftiraya girerseniz giin talimatı vermekle suçladı.

Orman Bakanı Osman Pepe'nin oğluna da farklı rivayetler öne sürerek yüzlerce dairesi bulunduğu şeklinde bir iftira atıldığını anlatan Başbakan bu iddianın da gerçek dışı olduğunu söyledi.

Pepe'nin Baykal'a "iddialarını ispat edemediğin takitirde namertsin" dediğini belirten Başbakan, CHP lideri Baykal'ın buna da cevap veremediğini hatırlattı.

Başbakan Samanyolu Haber'in gündeme getirdiği reklam manüplasyonuyla ilgili olarak da çarpıcı açıklamalarda bulundu. "Yalanını da al git" konulu reklamın kendisinin yalan olduğunu hatılatan Erdoğan, reklamda gösterilen dükkanın sahibiyle bizzat görüştüğünü ifade etti.

Başbakan esnafın kendisine "ben kendime daha ileride 100 metre karelik bir dükkan buldum ve oraya geçtim, burası daha küçüktü, ben şu anda çalışıyorum" dediğini aktardı.

Erdoğan ayrıca çeşitli dönemlerde bakanlık yapan Deniz Baykal'ın Türkiye'nin önüne koyabileceği tek bir somut icraatının olmadığını savundu.

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.