28 Temmuz 2007 Cumartesi

Gaspçı sert kayaya tosladı!

Kar maskeli gaspçı, petrol istasyonunu soymak istedi. Pompa görevlisi, silahını almayı başardığı soyguncuyu tekme tokat dövdü. Gaspçı ve suç ortakları yakalandı.
Edremit- Akçay Karayolu’ndaki Ahmet Olcay’a ait petrol istasyonuna gelen maskeli gaspçılardan biri, pompa görevlisi F.İ.’yi rehin alarak üzerinde bulunan 200 YTL ve kredi kartlarını aldıktan sonra benzin istasyonundaki 22 bin YTL’yi almak için ön büroya gitti. F.İ., bu sırada istasyona gelen araçla dikkati dağılan gaspçının elindeki silahı almayı başardı. F.İ., kaçan soyguncuyu tekme tokat döverek dışarı attı. Kasadaki paraları alamadan kaçmaya çalışan soyguncu, pompa görevlisinden aldığı 200 YTL’yi de yolda düşürdü.
Soygun girişimi ihbarı üzerine harekete geçen jandarma ekipleri, güvenlik kamerası kayıtlarından yola çıkarak pompa görevlisini etkisiz hale getiren soyguncunun V.Ç.(24) olduğunu belirledi. V.Ç. ve gözcülük yaptığı saptanan E.K. (26), kameraları bozmaya çalıştığı ve gasp olayını planladığı ileri sürülen A.Z. (27) ile bunlara yardımcı olduğu iddia edilen diğer pompa görevlisi Y.D.’yi (35) yakaladı.


İşte olayın görüntüleri...

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.