14 Temmuz 2007 Cumartesi

Ünlü rockçı ezana hayran kaldı!

Dünyaca ünlü müzisyenden ezana büyük saygı. İstanbul'da konser veren pop cazın efsane ismi, coşkunun en had safhaya ulaştığı noktada ezan okununca konserine ara verdi.Konser vermek için İstanbul Esma Sultan Yalısı'na gelen cazın ünlü isminin bu davranışı, herkesten büyük takdir topladı.

30 yıl aradan sonra Randi Crawford ile aynı sahnede buluşan efsane isim Co Sampıl Trio, konsere başladığı andan itibaren tempoyu hiç düşürmedi.

Konserde coşkunun en üst seviyeye ulaştığı noktada herkesi şok eden bir şey oldu. Ezan okunmaya başladığında ünlü rockçı durdu ve büyük bir saygı göstererek konsere ara verdi.

Hayatında belki de ilk kez duyduğu bu sesi büyük bir hayranlıkla dinleyen Trio, ezan bitene kadar konserine başlamadı.

Sanatçı ezanın bitmesinin ardından konserine kaldığı yerden devam etti. Konserin en dikkat çeken bölümü ünlü rockçının ezandan etkilenerek gösterdiği saygı oldu.

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.