13 Temmuz 2007 Cuma

Yağmurdereli'den CHP'liye ders!

FOX televizyonunda gazeteci-yazar Reha Muhtar ile Nazlı Ilıcak’ın ’Ateş Hattı’ programında AK Parti milletvekili adayı Osman Yağmurdereli ile CHP milletvekili adayı Cemal Seymen sık sık karşı karşıya geldi. İkili sürekli birbirlerini eleştirdi ve birbirlerine laf attı.

Osman Yağmurdereli ’Bu ülkeyi ’bayrak bizim, kuran sizin’ diye bölenler vatan hainidir’ sözleri eleştirdi. Ardından da ABD devlet başkanının yemin töreninde İncil’e el bastığından bahsetti. Yağmurdereli Türkiye’de benzer bir manzaranın olması durumuda ’yürüyüşler’ olacağını söyledi.

Osman Yağmurdereli, bir gazetenin Anelka ile Saido’nun Cuma namazı kılması ile ilgili haberde ’İşte Gerçek Müslüman Çocukları’ manşetini attığını ama ’Hakan Şükür kılınca ’dinci, bölücü’ böyle birşey olabilir mi?’ söyleriyle de medyadaki bölünmüşlüğü ortaya çıkardı.

Osman Yağmurdereli’nin bu sözlerinden sonra araya giren CHP milletvekili adayı Cemal Seymen’in, "Siz daha cin olmadan adam çarpmaya başlamışsınız" sözleri Yağmurdereli’yi kızdırdı. Ve Osman Yağmurdereli sert bir şekilde eleştirdi.

İşte o tartışmanın görüntüleri:

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.