20 Ağustos 2007 Pazartesi

14 milyon kez izlendi / VİDEO

G.Afrika Kruger Ulusal Parkı’nda çekilen ve bir buffalo yavrusunu yemek isteyen aslanlarla buffalo sürüsünün savaşını gösteren video YouTube’da 14 milyona yakın kişi tarafından izlendi. Videoda buffalolar, aslanlar ve timsahlar adeta meydan savaşı yapıyor

Buffalo sürüsü göl kenarında gezinirken aslanlar gizlice sürüye saldırıp yavru buffaloyu yakalıyor. Aslanlar yavru buffaloyu paylaşamazken, sudan çıkan timsahlar devreye girerek avdan paylarını almak istiyor. Timsahlarla aslanların savaşında aslanlar galip geliyor ve yavru buffaloyu yemeye koyuluyorlar.

Çok geçmiyor, avının tadını çıkarmak isteyen aslanlar karşılarında bir buffalo sürüsü buluyorlar. Bu sırada yavru buffalo hâlâ yaşıyor. Sürünün en iri buffaloları aslanları kısa sürede püskürtüyor. Her ne kadar ayağa kalkıp sürüye karışsa da yavru buffalonun akıbeti videoda görülmüyor.

İşte o görüntüler:

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.