24 Ağustos 2007 Cuma

4 yeni film gösterimde
Hafta boyunca seyirciyle buluşacak filmler şöyle...İSTANBUL - Sevimli fare Remy’nin aşçı olma tutkusunu konu alan animasyon film “RATATUY - RATATOUILLE” sinemalarda. Yönetmenliğini Brad Bird’ün üstlendiği yapımın senaryosu yönetmen Bird’ün, müzikleri Michael Giacchino’nun imzasını taşıyor. Walt Disney Pictures’ın yeni animasyon filminde, ailesinin karşı çıkmasına rağmen ünlü bir şef aşçı olma hayalleri kuran Remy adlı bir farenin öyküsü anlatılıyor.
İki üniversite öğrencisinin film çekme macerasının vardığı noktaları işleyen “ŞEKER KIZ CANDY - I WANT CANDY” gösterime girdi. Yönetmenliğini Stephen Surjik’in üstlendiği filmin oyuncuları, Carmen Electra, Tom Riley, Irene Alano ve Giles Alderson. Filmin senaryosu, Peter Hewitt ve Phil Hughes’un imzasını taşıyor.
Korku filmi “OTEL 2 - HOSTEL: PART II” izleyiciyle buluştu. Eli Roth’un yönettiği, Lauren German, Bijou Phillips, Roger Bart ve Richard Burgi’nin rol aldığı film, Avrupa’daki egzotik ve şık bir otele tatil yapmaya giden genç kızların, bu mekanın aslında “dehşet verici bir tuzak” olduğunu fark etmelerinin gerilim dolu öyküsünü işliyor.
Bob Goldthwait’ın yönettiği ve Rosario Dawson, Tracie Thoms, Mary Elizabeth Winstead ile Zoe Bell’in oynadığı “SEKS İTİRAFLARI - SLEEPING DOGS LIE” genç bir kızın geçmiş bir kaçamaktan söz ederek ilişkisini mahvedişini konu eden bir romantik komedi. Seks İtirafları oldukça dokunaklı ve hatta tehlikeli bir film.

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.