24 Ağustos 2007 Cuma

Bingöl'de bir ayıya akıl almaz işkence / VideoBunu hakedecek kadar ne yaptı!

Bingöl'ün Yedisu ilçesinde serinlemek için suya giren bir ayı, vatandaşlar tarafından taş ve sopalarla vurularak hunharca öldürüldü. İlçeden geçen Peri Suyu Sorik mevkiinde öğle saatlerinde serinlemek için suya giren bir ayıyı fark eden köylüler, bir araya gelerek taş ve sopalarla saldırıda bulundu.

Köylülerin darbelerinden uzun süre kaçarak kurtulmaya çalışan ayı, zaman zaman nehir kenarında bulanan çalılıklara sığınmaya çalıştı. Yaklaşık 2 saat boyunca aldığı darbelerden korunmaya çalışan ayı hareket edemez duruma geldi.

'Bir insan bunu nasıl yapar' dedirten görüntülerin yaşandığı olayda, kanlar içinde kalan ayı, daha fazla dayanamayarak suda can verdi.

Köylüler, ayıların sık sık arı kovanlarına ve küçükbaş hayvanlarına zarar verdiklerini belirterek, bundan dolayı suda gördükleri ayıyı öldürdüklerini söylediler.

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.