29 Ağustos 2007 Çarşamba

Hırsızlık yapan oğlunu tokatladı / Video

Şanlıurfa'da, komşuları olan kadının evini iki gün üst üste soydukları ileri sürülen 2'si çocuk üç zanlı polisler tarafından yakalandı.Evden para, altın ve cep telefonu çaldıklarını iddia edilen zanlılardan birisinin babası Adliye'ye getirilen çocuğuna polislerin arasında tokat atıp, 'Nasıl böyle yaptın' diyerek tepki gösterdi.

Bağlarbaşı Mahallesi'nde yalnız yaşayan 47 yaşındaki Neslihan Ç. isimli kadın önceki gün polise başvurarak, evinin soyulduğunu söyledi. Ç.'in evine gelen polis, yaptığı incelemede evde bulunan bin 500 YTL ile bir cep telefonunun çalındığını belirledi. Olayla ilgili inceleme başlatılırken, bir gün sonra Ç.'in evi ikinci kez soyularak evdeki 3 bin YTL değerindeki altını çalındı. İki gün üst üste yaşananların ardından polis, olayı gerçekleştirenlerin profosyonel olmadığını ve küçük yaşta olabilecekleri ihtimali üzerinde durarak Ç.'in yaşadığı sokakta inceleme başlattı. 134 nolu sokakta oturan Ç.'in komşusu olan 18 yaşındaki Erdal Ç.'in evine gelmemesinden şüphelenen polis, bu kişiyi kent merkezinde gözaltına aldı. Ç., Asayiş Şube Müdürlüğü'nde yapılan sorgulamasında suçunu itiraf ederek, olayı komşusu ve arkadaşları olan 14 yaşındaki İ.H.Ç. ve M.Y. ile birlikte gerçekleştirdiklerini söyledi. Gözaltına alınan üç zanlı, yalnız yaşayan Neslihan Ç.'in ikinci katta bulunan evine borulardan tırmanarak çıktıklarını ve hırsızlığı gerçekleştirdiklerini söyledi.

Sorgulamalarının ardından Çocuk Polisi'nce getirilen zanlılardan İ.H.Ç'nin babası polislerin arasında Adliye'ye giren oğlunun ensesini tokatlayarak, "Nasıl böyle yaptın" diye tepki gösterdi.

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.