14 Ağustos 2007 Salı

İngiltere bu hırsızı konuşuyor

İngiltere, Aberdeen’deki bir dükkana musallat olan hırsız hergün 1 paket peynirli cips çalıyordu. İçeride hiç müşterinin kalmadığı bir anda içeriye dalan martı kendisini ele verdi: gizemli hırsız oydu! RS McColl adlı dükkanda çalışan tezgahtar Sriaram Nagarajan içeride hiç kimsenin kalmadığı bir anı kollayan hırsız martının kapıyı açık bulduğu zaman dükkana girerek 1 paket cips çaldığını belirtti. Görenleri şaşkına çeviren ‘hırsız’ın peynirli cipsi tercih ettiğini ve her seferinde o türden 1 paket çaldığını söyleyen Nagarajan sözlerine şöyle devam etti: ‘Görenleri büyülüyor! Sadece içinde peynirli cips olan paketleri çalıyor. Gözümle görmesem böyle bir şeyin olacağına inanmazdım! Şöhreti gün geçtikçe artıyor. İnsanlar çalması için ona paket paket cips alıyor’.

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.