21 Ağustos 2007 Salı

Şaşırtıcı manzara - Video

Kayseri'de bir elma ağacı görenleri hayrete düşürüyor.

Meyve vermesine rağmen ağaçta açan çiçek, yıllardır meyvecilikle uğraşan çiftçileri bile şaşırttı.Elma ağacının dalarında hem meyvesi var, hem de çiçeği. Mevsim çiçek açma zamanı değil, olgunlaşmış meyvenin artık toplanması gerekiyor. Bir sabah bahçesine gelen çiftçi, elma ağacını işte böyle buluyor

Burası Kayseri'nin Melikgazi ilçesine bağlı Aydınlar köyü. Ayşe Onur'a ait bahçedeki elma ağacının üzerindeki meyvelere rağmen çiçek açması görenleri hayrete düşürdü.

Bir yandan elma yiyen çiftçi, bir yandan da ağacın çiçeklerine hayretle bakıyor. Yetkililer, ağacın mevsim dışı çiçek açmasının sebebini küresel ısınmanın etkileri olarak açıklıyor. Görünen o ki, sıcaklıklar böyle devam ederse, bu ve benzeri görüntüler şaşırtıcı olmaktan çıkacak.

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.