20 Ağustos 2007 Pazartesi

Kurbanlık koyun gibi taşınıyorlar / Video

Geçtiğimiz gün kamyonet kasasında taşınan tarım işçilerinin yaşamını yitirmesinden sonra Trafik ekipleri kontrollerini sıklaştırdılar.

Şanlıurfa'nın Bozova ilçesine fıstık toplamaya giden tarım işçilerini kamyon kasasında taşıyan kamyoncuya, 1500 YTL para, kamyonu için de 15 gün süreyle trafikten men cezası verildi.

Edinilen bilgilere göre, Cuma Y. yönetimindeki 63 AH 9.. plakalı kamyon Bozova ilçesinde tarım işçilerinin topladıkları fıstıklarla beraber akşam saatlerinde Şanlıurfa'ya dönerken, Trafik ekiplerinin uygulamasına takıldı. Kamyon kasasında yaklaşık 2 ton fıstık ile 40 tarım işçisi bulan trafik ekibi, Kamyonu Şanlıurfa otogarına getirdi.

Burada işçileri kamyondan tek tek indiren polis daha sonra kamyonu bağlamak ve gerekli cezayı kesmek için Bölge trafik şube müdürlüğüne götürdü.

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.