19 Ağustos 2007 Pazar

Materazzi itiraf etti / VİDEOMaterazzi itiraf etti Bir yıl kadar önce Dünya Kupası finali sırasında Fransız futbolcu Zinedine Zidane'ın İtalyan oyuncu Marco Materazzi'ye neden kafa attığı üzerinde bugüne kadar çok spekülasyonlar yapıldı. Sonunda Materazzi o gün ne dediğini açıkladı. 'TV Sorrisi e Canzoni' isimli dergiye konuşan İtalyan futbolcu o gün Zidane'ın kızkardeşine küfür ettiğini söyledi. Zidane'ın 110. dakikada kendisine maçtan sonra formasını kendisine vermeyi teklif ettiğinin bunun üzerine onun da 'Fahişe olarak kızkardeşini tercih ederim' dediğini açıkladı. Materazzi geçen Eylül'de İtalyan Gazzetta dello Sport gazetesine verdiği röportajda 'Formasını çektim. O da 'Çok istiyorsan maçtan sonra alabilirsin' dedi. Ben de ona 'Kızkardeşini daha çok isterim' diye cevap verdim' demişti. Zidane ise Materazzi'nin annesine ve kızkardeşine küfür ettiğini söylemişti. Zidane uzatma dakikalarında Materazzi'ye attığı kafa yüzünden kırmızı kartla oyun dışında kalmıştı.

İŞTE ZİDANE'NIN MATERAZZİ'YE ATTIĞI KAFA VE KIRMIZI KART GÖRDÜĞÜ POZİSYON


0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.