20 Ağustos 2007 Pazartesi

Tek renkli klavyeler tarih oluyor / VİDEO

Tek renkli, monoton ve sıkıcı klavyelere son! Her tuşun altına rengi değişebilen Led konarak renklendirilmiş klavyeler hayatınıza renk katacak.Üstelik klavyenizi ruh halinize göre renklendirmeniz de mümkün. Örneğin, canınız sıkıldığında, yanıp sönen, canlı renkler seçerek kendinizi canlandırabilir ya da huzura ihtiyaç duyduğunuzda klavyenizi aynı rengin farklı tonlarıyla renklendirerek zihninizi dinlendirebilirsiniz.

Kore’de üretilen bu rengârenk USB klavyenin beyaz ve siyah olmak üzere 2 çeşidi bulunuyor. Zemini beyaz olan versiyonda hem tuşlar hem de üzerindeki harfler renklenirken, zemini siyah olan versiyonda tuşların rengi sabit kalıyor, yalnızca harf ve rakamlar renklendirilebiliyor.


Fiyatı 150 dolar civarında olan klavyelerin Avrupa ve Amerika piyasalarında yerini ne zaman alacağı ise merak konusu...

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.