12 Temmuz 2007 Perşembe

Tümgeneral elinden skandal ödül

Skandal isim Muzaffer Tekin, bu kez bir ödülle gündeme geldi. Adı Danıştay saldırılarından sonra gündeme gelen Muzaffer Tekin, derin devletin ve kirli ilişkilerin sembolü olarak kamuoyunda tanındı.

Muzaffer Tekin'in ilişkileri, bugüne kadar hep emekli askerler çerçevesinde sınırlı idi. Tekin, ilk kez muvazzaf askerlerle birlikte görüntülendi. Ödülün görüntülerini Kanal D Haber ortaya çıkardı. Tuzla Piyade Okulu Okul Komutanı Tümgeneral Zekeriya Öztürk'ün elinden liyakat ödülü aldı. Üstelik, bu ödülün verildiği tarih çok eskilerde değil. Skandal olayların patlak vermesinden sonra.

Bir başka bilinen ayrıntı ise, adı cephanelik evlerle anılan başçavuş Mahmut Öztürk'ün, Muzaffer Tekin'in yakın arkadaşı olması. Mahmut Öztürk ise, Zekeriya Öztürk'ün kardeşi.

Mahmut Öztürk, aynı zamanda Muzaffer Tekin'in Danıştay sonrası arandığı sırada saklandığı evin sahibi.

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.