23 Eylül 2007 Pazar

Kars'ta inanılmaz olay; horoz konuşuyor! video

Kars'ın Selim ilçesinde horoz "anne" diye bağırınca sahibi tarafından kesilmekten kurtuldu.Çarşı Mahallesi Hürriyet Caddesi'nde ikamet eden Halit Atlan, iftar için kesmek istediği Keleş isimli horoz "Anne, anne' diye bağırınca kesmekten vazgeçti. Sahibinin eliyle kafasına vurduğu horozun "Anne" diye bağırması çevredekilerin de ilgisini çekti. Halit Altan'ın komşuları, horozun "Anne" diye bağırdığını duyunca sahibine kesmemesi için ricada bulunduklarını söyledi.
Halit Atlan, "Ben iftarlık için yetiştirdiğim horozu kesmek istedim. Baktım ki, 'Anne, anne' diye feryat ediyor. Ben de onun için kesmekten vazgeçmektim. Daha sonra gidip çarşıdan hazır tavuk almak zorunda kaldık" dedi.

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.