9 Eylül 2007 Pazar

Malta Maçının Golleri / video

Ay-Yıldızlılar, ilk 45 dakikada özellikle Arda'nın yerine Ayhan'ın oyuna girmesiyle daha etkili bir oyun ortaya koydu. Ayhan hem sol kanadı kullanırken hem de rakibin ataklarında Emre ve Hamit'e büyük destek verdi. Top daha çok Türkiye'de olmasına rağmen ilk gol Malta'dan geldi. 40. dakikada Said takımını 1-0 öne geçirdi.

MALTA'NIN SAİD'LE BULDUĞU İLK GOL

Soyunma odasına yenik girmek istemeyen Ay-Yıldızlılar, ataklarını iyice sıklaştırdı. Ayhan'ın pasında İbrahim Üzülmez ceza alanı içinde topla buluştu. Ortasında Halil'in vuruşunda top üst direğe de çarpıp ağlara gitti: 1-1.

HALİL'İN BERABERLİK GOLÜ

İkinci yarıda Türkiye, oyun kurgusunu kazanmak, Malta ise hiç olmazsa bir beraberlik almak üzerine kurmuştu. Ay-Yıldızlılar, sağdan soldan ataklarla Malta defansını hataya zorluyor; ancak bir türlü son vuruşlarda etkili olamıyordu. 53. dakikada Gökdeniz'in vuruşunu savunma çıkarırken, 70 dakikada ise Halil Altıntop'un köşeye giden kafa vuruşunu son anda kaleci kornere attı. Savunma oyuncularımızın bile golü düşündüğü anlarda hızlı Malta atakları kalemizde tehlikeler oluşturdu. 74. dakikada Schembri, bir kez daha Malta'yı üstünlüğe taşıdı.

MALTA'NIN 2. GOLÜ

Ancak bu gole iki dakika sonra Servet attığı güzel kafa golüyle cevap verdi: 2-2.

İŞTE SERVET'İN BERABERLİĞİ GETİREN GOLÜ

Karşılaşmanın kalan dakikalarında başka gol olmayınca Türkiye, 2008 yolunda bir yara daha aldı.

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.