1 Eylül 2007 Cumartesi

Olmaz böyle kaza - Video

Bolu'da, alkollü olduğu iddia edilen sürücünün kullandığı otomobil kontrolden çıkarak yol kenarındaki akaryakıt istasyonuna girdi. Akaryakıt pompasını devirerek bir kişinin yaralanmasına neden olan sürücüsü kaçtı.Kaza, gece saat 04.00 sıralarında Karaçayır Mahallesi'nde bulunan Daylan Petrol İstasyonu'nda meydana geldi. Karacasu Beldesi yönünden şehir merkezine gitmekte olan Özgür Şatıroğlu idaresindeki plakası belirlenemeyen otomobil, sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu yol kenarındaki akaryakıt istasyonuna girip, yakıt pompasına çarptı. Güvenlik kamerasının saniye saniye görüntülediği kazada yakıt pompası, yakıt alan minibüsün üzerine devrildi. Minibüs ile pompanın arasında kalan istasyon görevlisi Ekrem Oruç yaralandı.Otomobilin hızının düşük olması olası bir faciayı önlerken, kazadan yara almadan kurtulan ve alkollü olduğu iddia edilen sürücü Özgür Şatıroğlu, yanındaki arkadaşıyla birlikte olay yerinden kaçtı.Hafif yaralanan Ekrem Oruç ise arkadaşları tarafından Köroğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastaneden taburcu olan Ekrem Oruç, kaza anında çok korktuğunu belirterek, "Ben benzin dolduruyordum. Bir anda büyük bir ses duydum ve pompa ile minibüsün arasında sıkıştım. Daha sonra arkadaşlarım hastaneye kaldırdı" dedi.Kaçan sürücü daha sonra polis tarafından yakalanarak, ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.