19 Aralık 2007 Çarşamba

Kanal D spikerinin canlı yayın fırçasıHaberler baslamisti, ikinci haber gecildiginde HABERI sunun spiker sasirdi kaldi. Haber Almanya'da demir yollarina yapilan zamla ilgiliydi. Spiker %2.9 dedi ve sasirdi ekrana oyle bir baktiki sasirdi kaldi ve devami zaten goruntulerde. Yayinda oldugunu unuttu herhalde.

Biraz daha beklendikden sonra yayin kesildi ve dizi tanitimlari girdi bes dakika sonra reklam girdi ve ASI isimli dizi basladi.!

Kisa haberin normalde 10-15 dk. surmesi gerekirken 3 dk. sonra yani o yapilan hatta dan sonra sonra erdi ve devam ettirlemdi...!!!

Kanal D Spor Spikerinin İnanılmaz Gafı

D Spor spikeri bayan hap aldığını ve devam edemeyeceğini söylüyor diğer

Canlı Yayında Gülme Krizine Giren SpikerD Spor'da "Sport Center" programını sunan spor spikeri Tuba Yurcu'yu canlı yayında nasıl gülme krizi tuttu? 2 Nisan'da yayınlanan program 21 Nisan Cumartesi gecesi yayınlanan Okan Bayülgen'in programına nasıl yansıdı? Türk televizyon tarihine geçecek olan bu bombayı mutlaka izleyin... Bu kaza Şafak Sezer'i bile gülmekten yerlere yatırdı.
 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.