23 Ocak 2008 Çarşamba

Başbakan Erdoğan'dan sert sözler Video

Ak Parti Ümraniye Kadın Kolları Kongresinde konuşan Başbakan Erdoğan, Baykal'dan çok memnun olduğu ve çok mutlu olduğunu söyledi. Peki neden?

'Eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri' anlayışı ile çalıştıklarını vurgulayan Erdoğan, Baykal'a yüklendi. İşte o görüntüler:

Erdoğan 'herkes kendi yerini iyi bilmelidir' derken, yargıtaya ve danıştaya da göndermeler yaptı. Yargının kendini yasama ve yürütmenin üstünde göremeyeceğini söyleyen Erdoğan, 'yargı makamı ihsas-ı rey makamı değildir' dedi.

Erdoğan, Merkez Bankası'nın Ankara'dan İstanbul'a taşınmasına başka anlamlar yükleyen Deniz Baykal'a, Atatürk'ün kurduğu İş Bankası Genel Merkezini Ankara'dan İstanbul'a neden taşıdığını sordu.

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.