26 Şubat 2008 Salı

Gül'e suikast iması yapan kişinin ses kaydı Youtube'a düştü

"O" kişi Teziç mi?

Gül'e suikast iması yapan, Bakan Çelik'e küfreden, muhtırayı alkışlayan "çok ünlü esrarengiz kişinin" ses kayıtları Youtube'a kondu.

İstihbaratçı Tuggeneral Münir Erten'in Youtube'daki ses kaydı skandalı bitmeden yenisi patladı.

Gazeteci Şamil Tayyar'ın gündeme getirdiği "esrarengiz ünlü kişinin" ses kaydı da Youtube'a düştü.

Tayyar yazısında şu sözlerle Gül'e suikast iması yapıldığını aktarıyordu:

"O bildiri orada duruyor, açıp okuyun onu. Tank yürütmeye lüzum var mı? Hadi bakalım Çankaya'ya, birini bindirsin arabaya da yemin ettirip göndermeye kalksın. Yolda kaza olur, elektrik kesilir, neler olur. Olmaz, (e-muhtıra) olmayacağını gösteriyor. Yani yapamazsın bunu..."

Yine ayrıca e-muhtırayla ilgili esrarengiz kişinin duyduğu memnuniyeti şu sözlerle aktarıyordu:

'Bir şey kesmez bizi, yüzde 40 yüzde 70, çıksın isterse. Çıkabildi mi sanki yukarıya? Oylamadan bir gün önce Genelkurmay iki satır yazdı. Ohhh!. O akşam oh demeyen var mı? Telefonlar susmadı, bu gece rahat bir uyku uyuyacağız hocam diye. Vallahi ben de çekildim oturdum. Nasıl gergindim biliyor musun..Oh!.. (27 Nisan) Biraz bir şeyler var onlara bakarken bir son dakika, alttan kırmızı şerit geçiyor. Genelkurmay açıklaması deyince, oturdum. Sonra ooooo telefonlar başladı. Saat 2,5 -3'e geliyordu, çektim fişini telefonun kapattım. 'Oooh!' dedim yattım.'

Youtube'ta bu metinlere uygun iki ses kaydı yayınlandı. Ses kayıtlarında fona eski YÖK Başkanı Erdoğan Teziç'in resmi kondu.

Aktif haber

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.