2 Şubat 2008 Cumartesi

Muhsin Yazıcıoğlu'ndan judo şov

Uzakdoğu sporlarından judoya büyük ilgi duyan Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu, tekmeleri ve yumruklarıyla karşısındakilere korku salıyor.22 Temmuz Genel Seçimleri'yle Sivas'tan bağımsız milletvekili olarak giren BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun sportmen bir kişiliğe sahip olduğu ortaya çıktı. 54 yaşında olmasına rağmen genç ve dinamik bir görünüme sahip olan Yazıcıoğlu, Uzakdoğu sporlarından judoya ayrı bir ilgi duyuyor.

Eğitimli kişilerin nezaretinde judo öğrenen BBP lideri, bu alanda oldukça gayretli görünüyor. Siyasetin yoğun gündeminden fırsat buldukça spor yapan Yazıcıoğlu, tekmeleri ve kıvraklığıyla judoda önemli mesafeler kat ettiğini gösteriyor. Yazıcıoğlu, yumrukları ve çevikliğiyle göz doldururken karşısındakilere korku salıyor.

Judonun yanı sıra kısa bantlarda koşu yapan, sık sık yürüyüş yapan BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu ayrıca profesyonel anlamda ata biniyor. Bilardoya da meraklı olan Muhsin Yazıcıoğlu, oldukça başarılı bir görünüm arz ediyor.

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.