3 Şubat 2008 Pazar

Sahaya giren masör gölü çıkardı!

Sahaya giren masör gölü çıkardı!
Video sent by temizkopat

Hollanda'da birinci liginde oynanan bir maçı izleyen futbolseverler futbol tarihinde eşi görülmemiş bir olaya şahitlik ettiler. Birinci lig takımlarından Nec Nimegen ve Gröningen takımları arasında oynanan maçta takımının yenik durumda olduğu gören ve Gröningen'in kalesinde oluşan gol tehlikesini fark edince dayanamayarak sahaya dalan Masör, topu çizgiden işte böyle çıkardı.


Nerden geldiği belli olmayan masörün topu çıkardığını gören ama olayı bozuntuya vermeyen Gröningenli futbolcular büyük şaşkınlık yaşarken, Nec Nimegenli futbolcular çok gecikmeden yapılan kural ihlaline tepki gösterdiler.


Sahaya girerek golü önleyen ve tribündeki seyircileri de şaşkınlığa uğratan Gröningen masörü, Nec Nimegen takımının oyuncularının saldırısına uğradı. Masör de işini yapmış olmanın verdiği iç huzuruyla sahayı terk ederken kendisine doğru koşmakta olan Nec'li futbolcuları görünce çareyi kaçmakta buldu. Bu ilginç olayın ardından futbol sahalarında da bir ilk yaşanmış oldu.

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.