16 Eylül 2009 Çarşamba

Etam SONBAHAR/KIŞ 2009Dünyaca ünlü Fransız iç giyim markası Etam, imajını Moda dünyasının ikonu; Natalia Vodianova ile yeniliyor.

İç giyimde Fransız şıklığını ve kalitesini; uygun fiyat stratejisi ve farklı çizgisiyle, müşterilerine birbirinden farklı seçeneklerle sunan iç giyim firması Etam, 2009 İlkbahar – Yaz koleksiyonunu, güzelliği ile dikkat çeken, 26 yaşındaki Rus, top model, Natalia ile sunuyor. Aynı zamanda Etam markası için sınırlı sayıda üretilen özel iç çamaşırı koleksiyonu hazırlayan Vadionova , tasarımlarıyla oldukça iddialı. Top Model daha önce; Vogue, Vanity Fair, Calvin Klein, Gucci, L'Oreal, ve diğer birçok ünlü marka' nın da yüzü olmuştu.

Tüm dünya ülkelerinde satışa sunulan Fransız markası, 17 yeni mağazası ile mağaza sayısını 120'ye çıkartmış, senede 60 milyon müşteri ziyaretçisi olan gerçek bir iç çamaşırı devi. Etam; ilk string külotun yaratıcısı olarak, iç çamaşırlarını ilk kez askıda teşhir eden, kotondan ekolojik bir koleksiyon yaratan, bir asırdan beri iç çamaşırı sektöründe olan bir dünya markasıdır.

Natalia ile sunulan koleksiyon da, buz mavisi, turkuaz, turuncu, sarı, mor, gülkurusu, krem, siyah ve pembelerle dikkat çekiyor.

Pijama, gecelik, iç çamaşır takımları ve aksesuarları da gözden kaçmayacak güzellikte ve kalitede...

Basic koleksiyonu ve sofistike kadının iç dünyasını tamamlayan dantel, saten abiye takımlar, gecelik ve baby doll-şort takımlar cezbedici güzellikte sunuluyor...

Ölçülerinize göre cup tanımlaması yapılabiliyor ve her bedene göre A, B, C, D , E seçenekleri bulunuyor. Takımlara yer verildiği gibi alt ve üstler tek tek de satışa sunulmakta.

Kış sezonunda birbirinden renkli, fonksiyonel iç çamaşırları reyonları süslemekte.

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.