15 Eylül 2009 Salı

Kom Mayo 2009 Koleksiyon Çekimleri Avustralya 'da Zoe Dushesne ile YapıldıKom Mayo 2009 Koleksiyon Çekimleri Avustralya 'da Zoe Dushesne ile Yapıldı

Kom 2009 mayo ve bikini koleksiyonu imaj çekimleri, Avustralya’da, dünyaca ünlü Bondi Beach’de yapıldı. Kanada’nın Fransız bölgesi olan Quebec doğumlu Zoe Dushesne, farklı ve etkileyici güzelliğiyle yeni koleksiyon için objektif karşına geçti. .

Kom’un bu yılki çekimlerinin yapıldığı Bondi Beach, dünyanın denizle içiçe olan en güzel kentlerinden Sydney’in merkezine 7 kilometre uzaklıkta yer alan bir plaj. Yarım-ay şeklinde ve 1 kilometre uzunluğundaki dünyaca ünlü plajın Büyük Okyanus’un dev dalgalarına açık körfezinde mükemmel sörf yapılabiliyor.

* Kom, 2009 Mayo Koleksiyonu sezon trendleri doğrultusunda hem şık hem de seksi modeller sunuyor.

* Tasarımlar; eğlenceli, özgür ve canlı çizgileriyle genç ve dinamik.

* Altın ve gümüş gibi metalik tonların ışıltısının kullanıldığı koleksiyonda son derece zarif çiçek motifleri, Japon çiçek bahçelerinden esintiler taşıyor.

* Mayo ve bikinilerde kullanılan emprimelerle ve geometrik desenlerle uyumlu iri taşlar, ışıltılı lazer kesimler, gümüş ve altın yaldız kaplamalı tokalar, tranparan cam görünümlü boncuklar, tığ işi çiçek motifleri ve plastik baskılar sezonun öne çıkan aksesuarlarına örnek verilebilir.

* Renkler ise, morlar ve yeşillerle birlikte kahve-pembe-turuncu kombinasyonlarıyla dikkat çekiyor.

0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.