17 Ağustos 2007 Cuma

Konserde döverek öldürdüler

Yurt turnesine çıkan Arabesk şarkıcısı Azer Bülbül, Karakoçan ilçesinde özel bir firma tarafından organize edilen konsere katıldı. Saat 20.30'da başlayan konsere çevre ilçelerden de çok sayıda kişi katıldı.

Konser öncesi Selim Yılmaz adlı genç, sahne arkasında henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı bir grupla kavga etmesi sonucu sahneye sığındı. Elinde bıçakla sahneye çıkan genç, bu sırada vatandaşların tepkisine neden oldu. Bunun üzerine bıçakla saldırıya geçen Selim Yılmaz, vatandaşlar tarafından dövüldü.

Yılmaz daha sonra elindeki bıçakla seyircilerin içine dalarak rasgele bıçak sallamaya başlayınca izdiham yaşandı.

Yaşanan arbede sırasında çok sayıda silah sesi duyuldu. Vatandaşlar tarafından linç edilmek istenen genç, polis tarafından yaralı olarak kurtarılarak elleri kelepçelenip gözaltına alındı. Hastaneye yaralı olarak kaldırılan Selim Yılmaz, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayla ilgili 6 kişi gözaltına alındı.


0 yorum:

 

Site Bilgisi

Türkiye'den ve dünyadan güncel video haberler. Son haberler, Spor, Siyaset, Kültür Sanat, Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri, Eğlence
Video Haber Copyright © 2009 BT Designed by Pie BT
    DISCLAIMER! We do not host or upload any of the files that are available on this Weblog. We merely search on INTERNET and index popular files openly available to anyone.